header-logo.png Ahmet Çelen
Çoğul ve sizli şeklindede konuşmaya alıştığım için web sitemde bu şekilde hitap kullanıyorum arada anlatığım bozukluğu olmuşsa özür dilerim :)

Ben Ahmet. Herkesin hakkı olan eğitimi maddi sınıfa ayırmadan eşit bir şekilde verilmesi adına elimden geldiğince hobi olarak uğraşıyorum. Yaptığım ve yapacağım tüm çalışmalar bu felsefeyi destekler nitelikte olacaktır. Eğitim ve ticaretin arasında ince bir çizgi vardır, onu vurgulamaya çalışmaktayım.

ogrenci

Veriler

Amacım nedir?

Soruları yazıp ücretsiz olarak erişebilir hale getirmek ve video çözümleriyle desteklemek yani piyasada çok nadir yapılan bir iş. Özellikle video çözümlerini bir profesyonel öğretmen olmadan yaptım ve öğrencilerin çok umduğu hız opsiyonları ekledim. Henüz mobil uygulama çıkarmadım ki bence gerek yok. Web üzerinden erişim sağlanabiliyor sorunsuz olarak tüm cihazlar ile de uyumlu. Yaptığım çözümlerde 0,25x - 4x arası belirli kademelerde hız opsiyonları mevcut. Bu seçenek para vererek aldığınız çözüm uygulamalarında bile çoğunda yok :) Hobi olarak yazıp ücretsiz yayımlama elimden gelirse ekipmanlarım kısıtlı biraz , imkan oldukça video çözümleriyle de desteklemeye devam edeceğim.

Gelecek Çalışmalar

Öncelikle 2021 YKS öncesi bir TYT ve bir AYT Matematik branş denemesi ücretsiz paylaşacağım hepsi çözümlü olacak. İkinci etapta 2021 YKS sonrası TYT DGS KPSS ALES Problemler ve AYT Türev Konu anlatımlı soru bankası hedeflerim var. İlave olarak parabol fasikülümü 300 küsür soruya çıkaracağım ve çözümlü örneklerle destekleyeceğim. Bu çalışmaların video çözümleri olacak elbette. Fakat fiziksel olarak kitap halinde bastırma şansım belki olmayabilir maalesef bu konuda tanıdıklarım yok ve bu işlerden hiç anlamıyorum. Olsun ücretsiz yayımlarım amacımızı gerçekleştirmiş olurum. Şu yandan ama çok mutlu oluyorum, hobi olarak yaptığım bir işten birileri faydalanıyor...

Asıl amacım hayır duası alıp ücretsiz olarak eğitime katkı sunabilmektir. Umarım yararlı olabilmişimdir bir nebze olsa da :)

Sponsorlarımız

Bu hizmeti ücretsiz sunmamızda yardımcı olan bireysel ve kurumsal olarak tüm gerçek ve tüzel kişiliklere teşekkürlerimizi sunarız.

celen hosting
2.png
3.png
4.png
5.png

Bu projeye bir katkınız olmasını ister misiniz?

Tüm çalışmalar ve dokümanlar elimden geldiğince ücretsiz ve herkese açık şekilde yayımlanacaktır. İmkanlar dahilinde en kaliteli dokümanları ve video seçeneklerini sunmaya çalışmaktayım. Bu işi bir öğrenci olarak yapmak çoğu kişiye tuhaf gelebilir ama hobi olarak zevkli bir iş bence. Sizde çorbada bir tuzum olsun videoların kalitesini maddi hemde manevi olarak fikirlerinizi sunarak paylaşabilirsiniz.

Yapacağınız maddi ve manevi yardımlar genel itibariyle eğitim içeriği üretmek ve geliştirmek için kullanılacaktır.

İçerik detayı için, ekipman, dokümanların daha profesyonel dizgilenmesi, video çözüm web servis sunucusunun donanımsal güçlendirilmesi ve videoların çözünürlük kalitesinin ve fps oranlarının daha yükseltilmesi (son gaye)

Yaptığınız bağışları bildirebilir veya açıklama kısmına yazabilirsiniz.

Her türlü görüş, fikir, arzu, eleştiri için : bilgi@ahmetcelen.com.tr

Yapı Kredi Bankası

Alıcı : AHMET ÇELEN

IBAN Numarası : TR69 0006 7010 0000 0058 7609 71