header-logo.png Ahmet Çelen
Çoğul ve sizli şeklindede konuşmaya alıştığım için web sitemde bu şekilde hitap kullanıyorum arada anlatığım bozukluğu olmuşsa özür dilerim :)

Ben Ahmet. Herkesin hakkı olan eğitimi maddi sınıfa ayırmadan eşit bir şekilde verilmesi adına elimden geldiğince hobi olarak uğraşıyorum. Sloganımda olduğu gibi Eğitime bir tık katkı sağlamak için hobi edindim.

ogrenci

Veriler

 • Yazdığım Soru
  +1420
 • Paylaştığım Yazı
  +10
 • Erişim
  +250000
 • Reaksiyon
  +1200

Amacım nedir?

Hacettepe Üniversitesi'nde öğrenciyim vaktim kaldığı zamanlarda hobi olarak çıktığım bu yolda başta matematik olmak üzere eğitime katkı sağlamak fırsat eşitliği çorbasında benimde tuzumun olması.

Gelecek Çalışmalar

Kafama ne eserse onu yazıyorum plansız bir insanım.

Asıl amacım hayır duası alıp ücretsiz olarak eğitime katkı sunabilmektir. Umarım yararlı olabilmişimdir bir nebze olsa da :)

YouTube Ücretsiz Dersler!

Matematik için ücretsiz nitelikli videolar için :

YouTube Kanalı

Sponsorlarımız

Bu hizmeti ücretsiz sunmamızda yardımcı olan bireysel ve kurumsal olarak tüm gerçek ve tüzel kişiliklere teşekkürlerimizi sunarız.

celen hosting
2.png
3.png
4.png
5.png

Dilerseniz özel derste alabilirsiniz.

Özel dersin normal derslerden farkı birebir anlatım ve ilgili videonun çekim süresi ve yüklenme zamanı varken talebe göre direkt o konu hakkında benle çalışma ve gelişme imkanı sağlayabilirsiniz.

Videolardan bir ayrımı yok fakat öncelik kazanmış olursunuz. Martta çekeceğim bir videonun konusunu özel ders talebiyle istediğiniz zaman alabilirsiniz.

İçerik detayı için, ekipman, dokümanların daha profesyonel dizgilenmesi, video çözüm web servis sunucusunun donanımsal güçlendirilmesi ve videoların çözünürlük kalitesinin ve fps oranlarının daha yükseltilmesi (son gaye)

Yaptığınız bağışları bildirebilir veya açıklama kısmına yazabilirsiniz.

Her türlü görüş, fikir, arzu, eleştiri için : ahmetcelen@hacettepe.edu.tr