header-logo.png Ahmet ÇelenBaşka bi evrende
YouTube Dersler!

Matematik için ücretsiz nitelikli videolar için :

YouTube Kanalı

Matematik Özel Ders Ücreti Saatlik 300 TL'dir.Sıkça Sorulan Sorular

SSS

ÖZEL DERS TALEP FORMU

Her sene çalışarak sınav sisteminin içerisinde aktif bir öğrenci olarak ÖSYM tarzını muhtemel senaryoları analiz ederek çok deneyim kazandım. Bu deneyimlerimle kendim TYT-AYT-DGS-KPSS sınavları için deneme yazdım ve YouTube kanalımda çözdüm. Parabol fasikülüm var ve problemler fasikülünü yazmaktayım. Piyasanın en zor diye nitelendirilen yayınevlerinden birisinin deneme çözümleri de kanalımda yer alıyor. Örnek videolar ve objektif yorumlar için YouTube Ahmet Çelen kanalını ziyaret edebilir, inceleyebilirsiniz.
Ankara`da ikametgah etmekteyim. Online eğitim olarak dilediğiniz konumdan ders alabilirsiniz. Yüz yüze ders isterseniz eğer Altınmekan kütüphanesi, Sıhhıye Genç Akademi, Semt Zincir Kafeler, Millet kütüphanesi gibi ders imkanı bulunmaktadır. Kendi eviniz için iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Blok dersler yapılmaz çünkü verimi düşüreceğini düşünüyorum. 15 dakikayı aşmayacak şekilde ara verilir.
Elbette, dersin içeriği ve dokümanını öğrenciden istiyoruz ve daha iyi anlatabilmek adına önceden ilgili dokümana çalışıyoruz.
Bir öğrenciye koçluk yapabilmek için o öğrenciyi iyice tanımak gerekir. O yüzden öğrenciyi tanımak için birkaç ders kesinlikle almalı ondan sonra yapacağım ön izlemelerle birlikte çalışma koçluğu ücretsiz şekilde yapılır. Ayaküstü araya sıkıştırılmaz bu durum hakkıyla yapılır. Koçluk için ayrı görüşme ortamı sağlanır yarım saate yakın görüşme sağlanır ve tamamen ücretsizdir. İnisiyatifime göre sağlanan yardımdır.
TYT gibi yeni nesil içerikli sınavlar için yaratıcı sorular yazabiliyorum. AYT gibi teorik bilgi-yorum sınavlarında ispatlarıyla anlatım yaptığım için daha kalıcı bir performans sunabileceğime inanıyorum.
Öğrencinin halinden öğrenci anlar. Halden anlayan her seviyeye hitap eden anlatmaktan ve diğer yönden sabrı fazla olan yaratıcı ve işi mantığıyla öğreten aktif hiçbir şekilde paslanmayan bir Hacettepeli'den ders almak istemez miydiniz?
Olması iyi olur fakat bende bunların hiçbiri yok. Bende empati var halden anlama var bu konuda mütevazi olamayacağım. Bir fizik hocamdan örnek vereyim. Hocam çok iyiydi hiçbir soruyu çözemediğini hatırlamam ama aktarmada zayıf kalıyordu. Öğretmen ne kadar iyi olursa olsun önemli olan öğrenciye ne aktarabileceğidir.

Ödemeler ve Rezervasyonlarla ilgili sorular

08.00 - 22.00 arasında normal randevular oluşturulabilir. Özel günler farketmeksizin aksamadan dilediğiniz zaman zarfının uygunluğunu sorup öylece randevu oluşturabilirsiniz. 00.00 - 06.00 arasında yapılacak derslerde fiyat farkı olacaktır. Uygunluğu için whatsapptan ulaşabilirsiniz. 0850 307 8810
Randevular ön ödemesiz oluşturulamaz. Derslerde aynı şekilde ön ödemesiz yapılamaz.
Ders ilk 5 dk içerisinde iade talep edilebilir. Bu süre zarfından sonra ders ilerlemiştir ve verilmiştir dolasıyısla iade edilmez.
Dersler 60 dakikadır.
Banka havale/eft/fast servisleriyle ödeme yapabilirsiniz. Ödeme talimatı değil ücret hesabımıza geçtikten sonra rezervasyon sağlanmış olur. Onun haricinde 3D Güvenlikle kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Taksit imkanları PAYTR ödeme aracısı ve bankanız tarafından ödeme ekranında görebilirsiniz.
Periyodik alımlarda uygunluk sağlanır. Alacağınız planla ilgili indirim değişebilir.
Öğrencinin isteğiyle ilgili bir durumdur. Fakat günlük maksimum 3 özel ders saati alınabilir çünkü öğrenci kendi de çalışması ne öğrendim nasıl gidiyor bu gün diye kendini sorgulaması gerekir. Verim düştüğü andan itibaren öğrencinin özel ders alması tamamen kayıp olacaktır. Verimli bir şekilde günlük alınan 1 saat bile çok değerlidir.
İsteğe bağlı olarak yapılır. Öğrencinin haberi olmadan veliyle ilgili görüşmeler müsait zaman dilimlerinde sağlanabilir ve tamamen ücretsizdir. Öğrencide gerekli şevk görülmediğinde veliye bilgilendirme yapılır ve o öğrenciye ders verilmez.

Ankara Özel Ders Ortak Mekanları

Millet kütüphanesinde blok olmayan aynı gün minimum 2 saat ders alma şartı vardır.